7. Uluslararası
Portakal Çiçeği Karnavalı
Kortej Açılış: 6 Nisan 2019
Etkinlikler: 3 – 7 Nisan 2019
Duyurular
EN İYİ KARNAVAL FOTOĞRAFI SEÇİLİYOR.!
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazıNisan’da Adana’da
Karnaval Fotoğrafı
Yarışma Koşulları
 
1. Yarışma, Instagram.com/nisandaadanada, Facebook.com/nisandaadanada,  Twitter.com/NisandaAdanada, nisandaadanada.com ve nisandaadanada.com/en sayfalarından duyurulmaktadır.

2. Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için yarışmacıların yukarıda belirtilen (bknz. 1. madde) “Nisanda Adanada” sayfalarını takip etmeleri gerekmektedir.

3. Yarışmada 2018 yılı Portakal Çiçeği Karnavalı sırasında fotoğraf makinesi veya cep telefonu ile çekilmiş çözünürlüğü yüksek kaliteli fotoğraflar yarışmaya hak kazanacaktır. Karnaval teması içerisinde sınırsız içerik olabilir. 

4. Fotoğrafların boyutu en az 100 KB, en fazla 4 MB olmalıdır.

5. Gönderiler info@nisandaadanada.com adresine yapılacaktır. 5 MB’ı aşan e-postalar Wetransfer, Google Drive vb. platformlar aracılığıyla yapılmalıdır.

6. E-postalarda aşağıdaki bilgilerin doldurulması yeterli olacaktır.
  • Adı Soyadı:
  • Cep Telefonu:
7. Yarışma 14.02.2018 / 13.00 tarihi ve saatinde başlamış olup, 31.12.2018 / 23.59 saati ve tarihine kadar devam edecektir. Sonuçlar 15 Ocak, Salı günü açıklanacaktır.

8. Ödüller şu şekilde olacaktır:
  • 3 Kişiye Adana HiltonSA Hotel’de 1’er Gece Çift Kişilik Konaklama
  • 3 Kişiye Onbaşılar Kebap’ta 2’şer Kişilik Adana Kebabı Ziyafeti
  • 10 Kişiye Adana İşi Karnaval T-shirtü
  • 10 Kişiye Adana İşi Karnaval Bardağı
9. Ödüller 7. Portakal Çiçeği Karnavalı sırasında kullanılabilecektir.

10. Yarışmacılar fotoğraflarında, hukuka ve genel ahlaka aykırı, politik amaçlı, hakaret içerikli gönderiler yaptığı takdirde, tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmelidirler.

11. Birden fazla ve sınırsız sayıda fotoğraf ile katılım olabilecektir.

12. Kazananların kullanıcı ismi, Nisanda Adanada Facebook, Instagram, Twitter adreslerinde ve web-sitesinde açıklanacaktır.

13. Nisanda Adanada Komitesi, yarışma süresi boyunca yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız şekilde kayıt oluşturulduğunu tespit ederse söz konusu yarışmacının, o güne kadarki tüm kayıtlarını uyarı yaparak iptal etme hakkına sahiptir.

14. Yarışmacı gönderdiği fotoğrafların Karnaval Komitesi tarafından basın, sosyal medya, afiş gibi yayıncı mecralarda kullanım hakkına sahip olacağını kabul etmiş sayılır.

15. Nisanda Adanada Komitesi yarışma süresince koşulları değiştirme hakkına sahiptir.

16. Nisanda Adanada sayfaları üzerinden yapılan bu yarışmaya katılan tüm yarışmacılar, tarafımızca belirlenen katılım koşullarının hepsini kabul etmiş sayılır.