Anasayfa
| EN | EN
V. ULUSLARARASI
PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI
8 Nisan 2017
Duyurular
9 NİSAN'DA ÖDÜLLÜ HALK KOŞULARI SİZİ BEKLİYOR... KOSTÜMLÜ KOŞUYU KAÇIRMAYIN...
3 KOŞU BİRDEN SİZİ BEKLİYOR... 

ULUSLARARASI PORTAKAL ÇİÇEĞİ

KARNAVALI’NDA ÖDÜLLÜ HALK KOŞUSU
Türkiye’nin ilk ve tek sokak karnavalı olan “Nisan’da Adana’da-Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı” etkinlikleri arasında bu yıl “Ödüllü Halk Koşusu” da düzenlenecek. Ödüllü Halk Koşusu 9 Nisan saat 9’da Adana Tarihi Büyüksaat Kulesi önünden başlayacak ve Merkez Park’ta sona erecek. Atletizm Federasyonu ve IAAF yarışma kurallarına göre düzenlenecek 10 kilometrelik koşuya, kulüp sporcusu, ferdi sporcular ve tüm Türk vatandaşları katılabilecek. Kadın ve erkekler kategorilerinde düzenlenecek koşuda kadın ve erkekler kategorilerinde birinci olanlar 3 bin TL, ikinciler 2 bin TL ve üçüncü olarak koşuyu bitirenler 1000 TL ödül kazanacaklar. Musa Serdem ve Erşan Akçınar organizasyonu tarafından düzenlenen ödüllü halk koşusunda ayrıca koşuyu 4.-10. Sırada bitiren koşucular,  hediye çeki ile ödüllendirilecekler. Koşu ile ilgili bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyenler www.adanaultramaraton.com web sitesi üzerinden işlemlerini yaptırabilecekler.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, açık hava 

KOSTÜMLÜ KARNAVAL KOŞUSU
Bu yıl 5’inci kez düzenlenecek Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı renkli görüntülere de sahne olacak. Merkez Park’ta 9 Nisan saat 11’de başlayacak 800 metrelik kostümlü karnaval koşusu, kostümleriyle gelen herkesin katılımına açık olacak. Katılımcılar ister kendi ilginç kıyafetleriyle ya da organizasyonun hazırlayacağı kostüm sepetinden alacakları kıyafetlerle koşabilecekler. Sürprizlerle dolu kostümlü karnaval koşusu kayıtları www.adanaultramaraton.com web sitesi üzerinden yapılabilecek.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gökyüzü, ayakkabılar ve açık hava

Elisa&Gökçe ANNE-BABA ÇOCUK KOŞUSU
Yine Merkez Park’ta Elisa&Gökçe Anne Baba Çocuk Koşusu da düzenlenecek. 9 Nisan'da saat 11’de başlayacak bu koşuda da anne babalarıyla birlikte dileyen her çocuk katılabilecek. Coşkulu ve sürprizlerle dolu Elisa&Gökçe Anne Baba Çocuk Koşusu kayıtları www.adanaultramaraton.com web sitesi üzerinden yapılabilecek. Kostümlü karnaval koşusu ile Elisa&Gökçe Anne Baba Çocuk Koşusu’na kayıt yaptırıp katılan toplam ilk 100 kayıta, 50TL değerinde alışveriş çeki hediye edilecek.